MANHATTAN STUDIO

Sala BEIGE

Sala BEIGE (29 m²; wysokość sufitu: 4,5 metra) to elegancki wystrój w stylu art deco, utrzymany w delikatnych beżach i kremach. Dwa okna (o wysokości 2,5 m i szerokości 1,7 m) zapewniają równomierne rozproszone światło przez cały dzień.

BEIGE doskonale sprawdza się w sesjach z portretami biznesowymi, zdjęciach marki oraz różnorodnych kreatywnych projektach.

Oprócz standardowego wyposażenia, do wynajmu wliczony jest profesjonalny zestaw oświetleniowy Aputure 300d z softboksem.
W sali można umieścić dowolne meble dostępne w studiu (na życzenie klienta) oraz skorzystać z oświetlenia dostępnego zarówno w studiu, jak i do wypożyczenia (zobacz sekcję „Wynajem sprzętu”).

Sala BEIGE jest dostępna do rezerwacji już od 1 godziny. Zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z platformy Booksy do rezerwacji. Jeśli planują Państwo wynająć salę na okres dłuższy niż 3 godziny, prosimy o kontakt z nami, aby uzgodnić szczegóły i cenę rezerwacji. Długa rezerwacja wymaga przedpłaty w wysokości 50%. Skontaktować się z nami można drogą mailową na adres studio@manhattanstudio.pl lub telefonicznie pod numerem +48 501 326 506.
Zarezerwuj naszą elegancką salę BEIGE i ciesz się wyjątkowym stylem Art Deco!

100 zł/godz.
Made on
Tilda