MANHATTAN STUDIO

Sala WHITE

Sala WHITE (57 m²; wysokość sufitu: 4,5 metra) jest idealna do sesji zdjęciowych i nagrywania filmów w wysokim standarze. Sala wyposażona jest w profesjonalną cykloramę o wymiarach 4,5 metra szerokości, 4,5 metra wysokości i 3,1 metra głębokości. To idealne tło dla Twoich kreatywnych projektów, zapewniające nieskazitelną płaszczyznę bez widocznych krawędzi.

Perfekcyjnie wykończone ściany oraz pięć okien (o wysokości 2,5 m i szerokości 1,7 m) sprawiają, że naturalne światło będzie dostępne w najlepszym wydaniu. Okna skierowane na południowy zachód. Zasłony BLACKOUT pomagają regulować ilość naturalnego światła.

Dodatkowo, można całkowicie zaciemnić przestrzeń i wykorzystywać światło błyskowe, które jest wliczone w cenę wynajmu sali. Pełną listę sprzętu można znaleźć tutaj.
Sala WHITE to nie tylko ściany w odcieniach bieli. Przegroda z tkaniny w kolorze zakurzonej róży pozwoli urozmaicić przestrzeń. Sala dysponuje również różnorodnymi kolorowymi tłami, które odpowiadają zróżnicowanym wymaganiom fotograficznym.

Wszystkie meble dostępne w studiu mogą być używane w sali WHITE (przenoszenie mebli z innych pomieszczeń jest negocjowane osobno).

Sala WHITE jest dostępna do rezerwacji już od 1 godziny. Zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z platformy Booksy do rezerwacji. Jeśli planują Państwo wynająć salę na okres dłuższy niż 3 godziny, prosimy o kontakt z nami, aby uzgodnić szczegóły i cenę rezerwacji. Długa rezerwacja wymaga przedpłaty w wysokości 50%. Skontaktować się z nami można drogą mailową na adres studio@manhattanstudio.pl lub telefonicznie pod numerem +48 501 326 506.

Oferujemy również salę WHITE dla organizacji wydarzeń z udziałem maksymalnie 30 osób (w razie pytań prosimy o kontakt przez mail).
Zarezerwuj już teraz naszą salę WHITE i zyskasz wygodną przestrzeń do realizacji swoich potrzeb!

130 zł/godz.
brutto
Made on
Tilda