MANHATTAN STUDIO

Sala GREY

Sala GREY została zaprojektowana z myślą o fotografii o wysokim kontraście i klimatycznych zdjęciach, eliminując potrzebę budowy cieni na tle białej cykloramy. Jedna ze ścian imituje fakturę betonu, pozostałe są pomalowane na neutralny kolor szary.

Powierzchnia wynosi 42 m² (wysokość sufitu: 4,5 metra) i jest idealna do niewielkich sesji fotograficznych przy użyciu naturalnego światła, światła stałego (zobacz sekcję „Wynajem sprzętu”) lub światła błyskowego, które jest wliczone w cenę wynajmu. Prosimy o wcześniejsze zapytanie o dostępność konkretnego sprzętu.

Sala GREY doskonale nadaje się również do sesji fotograficznych z wykorzystaniem kolorowego światła. Neutralne szare tło wzmacnia intensywność niebieskich, fioletowych, czerwonych i pomarańczowych barw.
Dodatkowo, sala GREY może pomieścić niewielkie warsztaty i szkolenia dla maksymalnie 15 osób. Zapewniamy krzesła i rzutnik dla Państwa wygody. Aby zarezerwować salę GREY na cele edukacyjne lub eventy, prosimy o kontakt pod adresem studio@manhattanstudio.pl.

Sala GREY jest dostępna do rezerwacji już od 1 godziny. Zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z platformy Booksy dla rezerwacji. Jeśli planują Państwo wynająć salę na okres dłuższy niż 3 godziny, prosimy o kontakt z nami, aby uzgodnić szczegóły i cenę rezerwacji. Można to zrobić drogą mailową na adres studio@manhattanstudio.pl lub telefonicznie pod numerem +48 501 326 506.
Zapraszamy do rezerwacji sali GREY i odkrycia możliwości wszechstronnej palety kolorów szarości!

100 zł/godz.
Made on
Tilda